Akce a novinky

od 17.4.2023 do 20.4. 2023 restaurace uzavřená

Vážení hosté, 
dovolujeme se Vás upozornit, že z důvodu rekonstrukce bude mezi dny 17.4. až 20.4. 2023 restaurace uzavřená.
Děkujeme Vám za pochopení. 

Maxovský bál

Maxovský bál

21. 4. 2023

Od 20 hodin V Parkhotelu.

Na pártybál v duchu 80´a 90´let srdečně zve Domov Maxov. O hudbu se postará DJ MAC.

PARKHOTEL Smržovka - hotel s historií již od roku 1901

Vážení hosté, 
dovolujeme se Vás upozornit, že z důvodu rekonstrukce bude mezi dny 17.4. až 20.4. 2023 restaurace uzavřená.
Děkujeme Vám za pochopení. 

Stránky procházejí kompletní rekonstrukcí. Děkujeme za pochopení.

 

Vítejte…

 

Náš hotel se nachází v klidné části města Smržovka v Jizerských horách uprostřed rozsáhlého lesoparku v zóně pobytové rekreace.

Jsme součástí Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory a při dvou a vícedenním pobytu u nás získáte výhody nejen v lyžařských areálech, ale i při návštěvě bazénu, aquaparku, dinoparku, IQParku, lezecké stěny nebo muzea hraček a bobové dráhy.

 

Nabízíme dvou až čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, také pokoje rodinné s dvěma oddělenými ložnicemi, dětská postýlka pro nejmenší včetně lůžkovin je k zapůjčení, celková kapacita až 40 ubytovaných. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a dostupnou WiFi síť, jižní pokoje v prvním podlaží mají balkon. Ze všech je krásný výhled na Jizerské hory a Krkonoše nebo na Černostudniční hřeben. Ubytovat se můžete i s domácím zvířetem. Pro skupiny cena ubytování vždy dohodou.

 

V restauraci ubytovaným i veřejnosti nabízíme denní menu i stálý jídelní lístek, snídaně podáváme formou švédského stolu. K dispozici je restaurace nekuřácká i kuřácká, v létě venkovní sezení s udírnou i příležitostným grilováním a terasa s výhledem na Jizerské hory a Krkonoše. Kompletně zajistíme svatební hostinu, soukromou oslavu i firemní akci.

 

Nabízíme kvalitní a dostupné služby širokému spektru zákazníků. Součástí hotelu je společenský víceúčelový sál s barem, okolí Parkhotelu i hotel sám je vhodný také pro pořádání akcí pro celou rodinu. Rozsáhlý lesopark je již historicky určen především k relaxaci a odpočinku, pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště.

 

Smržovka v Jizerských horách patří do zóny pobytové rekreace a leží na křižovatce několika turistických značených cest, které umožňují návštěvníkům důkladně poznat nejsevernější české hory. Celá řada rozhleden, vodních nádrží, architektonických zajímavostí, sjezdových a běžeckých lyžařských tratí i chráněných území Smržovku předurčuje k rekreačnímu využití a jako výchozí bod ve všech ročních obdobích. Přímo ve Smržovce můžete navštívit muzeum místní historie, muzeum panenek, ale také muzeum obrněné techniky. K dispozici je sportovní hala, fotbalové hřiště, sportovní střelnice, tenisové kurty, vyjížďky na koních - v zimě skijöring, okruh pro běžecké lyžování i lyžařský vlek. Najdete tu také legendární sáňkařskou dráhu.

 

Parkhotel je hotel rodinný, svou historii začal psát již v roce 1901 a je ideálním místem pro Vaši dovolenou v jakékoliv roční době, je vhodný pro soukromé a firemní akce i různá soustředění. Leží uprostřed městského lesoparku, kde první promenádní cesty byly upraveny v roce 1840. Máme pro Vás připraveny návrhy výletů pěších, na kole i na běžkách. Nabízíme aktivní putování vhodné i pro rodiny s dětmi i trasy za poznáním, které Vás seznámí s historií i současností, s architekturou a technickými památkami, ale hlavně s turistickými atraktivitami zdejšího kraje.