Restaurace

 

 

Naše restaurace je otevřena každý den od 11.00 do 22.00 hodin, po předchozí dohodě nebo při akcích déle a je plně pokryta WiFi, včetně letní a vyhlídkové terasy.

Nabízíme denní menu (hotová jídla podáváme do 15.00 hodin) včetně pizzy i stálý jídelní lístek - minutky, hovězí steaky, ryby, těstoviny, saláty, pizzu a jídla pro děti. Jídlo, včetně polévky, vám rádi připravíme s sebou. Přijímáme platební karty.

Točíme kofolu, Pilsner Urquell, Gambrinus Excellent, Velkopopovický Kozel, Velkopopovický Kozel černý, točený ovocný Birell, každý měsíc novou Volbu sládků.

Každý den je pro vás připraveno 56 míst v restauraci s výhledem na dětské hřiště a 48 míst s v restauraci s výhledem na Krkonoše (zde také podáváme snídaně pro ubytované). V létě až 100 míst venkovního sezení s příležitostným grilováním a udírnou, dětským hřištěm a letní terasa s výhledem na Jizerské hory a Krkonoše.

Kompletně zajistíme svatební hostinu, soukromou oslavu i firemní akci. Pro ubytované skupiny nabízíme polopenzi i plnou penzi.restaurace 48 míst

 

 

 

restaurace 56 míst