Novinky

Smržovská hledačka s pořadovým číslem 3 a letní slavnost již tento víkend

Pro ty, kteří k nám do Parkhotelu chtějí přijít pěšky ze směru od Jablonce nad Nisou, máme hledačku pro cestu od rozhledny Nisanka v Nové Vsi nad Nisou. (Podrobnosti najdete v sekci Volný čas.) To se může hodit právě tento víkend, kdy se v areálu celého lesoparku koná již 25. ročník Letní slavnosti Eurion. Jste srdečně zváni.

 

Smržovské hledačky aneb Bez mobilu, bez majlu věnujem se detailu

Již několik týdnů si dvě hledačky můžete projít přímo ve Smržovce. Hledačka neboli quest je cesta, zábava i poučení. Je to hra. Hráli jste někdy šipkovanou nebo hledali poklad? Určitě ano. I v questingu si něco podobného vyzkoušíte. Vydáte se na cestu, budete hledat indicie a luštit tajenku. Nepotřebujete více než tužku a list papíru, na kterém je, většinou formou veršů, popsaná trasa podle orientačních bodů. Splníte úkoly, vyluštíte tajenku a poklad bude váš. Je to jednoduché. Tato hra není omezena věkem, stačí umět číst a sledovat okolí. List papíru, na kterém je mapa a úkoly, dostanete v Parkhotelu nebo smržovském infocentru. Podrobné informace včetně mapy a úkolů najdete na našich webových stránkách Volný čas – hledačky, aktuální informace na facebooku – Smržovské hledačky. Hledačka je vhodná pro jednotlivce, rodiny i skupiny všech věkových kategorií.

 

Parkhotel má svou turistickou vizitku

Náš hotel se zařadil mezi atraktivní turistická místa, která jsou prezentována formou turistických vizitek. U nás získáte nejen vizitku samotnou, ale zakoupit můžete i turistický deník. K vizitce Vám zdarma přidáme pohlednici.

 

První smržovská hledačka

Lyžařská sezóna ve Smržovce i v okolních areálech definitivně skončila. Přichází čas pro kola, procházky i putování, inspiraci hledejte v sekci Výlety. A již teď nabízíme první letošní novinku - smržovskou hledačku... 

 

U nás je zima se vším všudy...

Až k nám pojedete, vezměte lyže sjezdové, snowboard, boby a ježdíky, sáňky, běžky a nezapomeňte brusle a hokejky. To všechno budete potřebovat. Je tu pro vás lyžařský vlek Filip, skiareál Špičák, ve zkušebním provozu přírodní sáňkařská dráha, kluziště pro bruslení i hokej a smržovský běžecký areál. Jizerky nabízejí běžeckou magistrálu i místa, kde zůstanou jen vaše stopy...

 

Lyžujeme...

Lyžařský areál Filip Smržovka zahájil celodenní provoz. Lyžovat můžete od 8:30 do 20:00. Tanvaldský Špičák je v provozu od 8:30 do 16:00. Více informací a fotogalerie v sekci LYŽOVÁNÍ.

 

Lyžařská sezóna zahájena - výhody pro vás u nás

Jsme členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory a ubytujete-li se u nás na dva a více dní, zdarma na dobu pobytu získáte kartu hosta Jizerských hor Jizerky CARD. Díky této kartě můžete využít celou řadu nabízených slev! Na Tanvaldském Špičáku mají naši hosté v těchto dnech slevu 20%  - platí na 3 a vícedenní skipasy od 4. 1. - 17. 1. 2016. 

 

SKI AREÁL TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

Od pondělí 4.1. bude v provozu - lanovka a Závodní sjezdovka. Turistická sjezdovka a Zalomený s Dětským vlekem na TŠII se připravují. V pondělí zahajuje provoz i skibus!

Naši hosté mají slevu 20%  - Platí na 3 a vícedenní skipasy od 4. 1. - 17. 1. 2016. 

 

Smržovský lyžařský areál

Smržovský lyžařský areál zasněžuje, předpokládané zahájení sezóny 6.1.2016

 

Pour féliciter 2016

Děkujeme za přízeň v letošním roce a v roce novém přejeme spokojenost, zdraví a vše dobré Vám i Vašim blízkým. Těšíme se na viděnou v roce 2016.

 

Mrzne a bude mrznout dál

Přírodního sněhu jsme se zatím nedočkali, ale venkovní teplota přeje zasněžování. Sněhová děla na smržovském lyžařském vleku sněží...

 

Přišla k nám zima... sněží.

Historie Parkhotelu se začala psát již v roce 1901. Naše zimní náladové fotografie jsou tedy zatím z minulého století, neboť tolik sněhu tu ještě není, ale brzy jistě bude. A protilehlý lyžařský vlek už pečlivě zasněžuje...

 

Parkhotel a podpora charitativních projektů

Charitativní projekty podporujeme již mnoho let. I letos se můžete stát součástí... Letošnímu Zumba maratonu bude chybět člověk, který byl vždy s námi, pan Jiří Krytinář. Přesto - káru pomáháme táhnout dál. Nemusíte tančit, když nechcete nebo nemůžete. I "jen" zakoupením vstupenky podpoříte potřebné. Těšíme se na viděnou a děkujeme předem.

 

Podzim u nás

Bubeníci se po týdnu v našem hotelu vydali na svou letošní pouť a lesopark se probudil do tichého podzimního rána... Parkhotel je k pobytu vhodný v každém ročním období, nahlédněte tedy do sekce Výlety a Putování a nechte se inspirovat. Navíc nejen pro milovníky adrenalinu máme novinku - v případě vícedenního pobytu pro Vás na přání zajistíme vyhlídkový let.

 

 

 

Místo s tradicí

Smržovka je město s velmi zajímavou historií - nabízíme malou ochutnávku. V muzeu místní historie, a nejen tam, najdete spoustu dalších informací a překvapení...

 

Abyste ve Smržovce nebloudili

Město Smržovka vydalo pro návštěvníky přehlednou orientační mapu.